- AKTUALITY -

Neustále pracujeme na zajímavých nabídkách brýlových čoček a akcích v naší prodejně. Veškeré aktuální informace vám poskytneme právě zde. Pokud chcete mít všechny informace pohodlně a přehledně, můžete sledovat naší stránku na facebook.com/AOPTIKA.cz nebo se přihlásit pro odběr novinek přes email. Nové brýle a doplňky si můžete prohlédnout na našem eshopu.


Skvělý vánoční dárek - poukázky na brýle

Datum vložení: 29.11.2019

Přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem pro vaše blízké? Nabízíme dárkové poukazy na nákup u nás v optice. Brýle nemusí být jen praktickým dárkem, mnoho brýlí je módním doplňkem, věnujte svým blízkým krásný módní doplněk. Nabízíme hodnoty poukazů 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč, 5000 Kč. Platnost poukazu není omezena.


Nové brýle La Marca naskladněny

Datum vložení: 15.11.2019

Právě jsme pro vás připravili na prodejně brýle z nové kolekce La Marca. Brýle nemusí být jen praktické, mohou být i krásné. U značky La marca toto tvrzení platí beze zbytku. Kolekce obsahuje převážnou většinu brýlí pro dámy, ale najdou se i modely brýlí, které osloví odvážnější muže. Brýle z naší kolekce najdete k náhlednutí na našem eshopu ZDE.


Kvalitní úpravy výhodně

Platnost akce: od 1.11.2019 do 31.1.2020

Vyšší řada povrchových úprav brýlových čoček za cenu nižší řady. Chcete si vyzkoušet kvalitnější povrchové úpravy? Nyní pro vás máme skvělou nabídku brýlových čoček HOYA. Povrchové úpravy nejvyšší řady HVLL za cenu střední řady SHV a povrchové úpravy SHV střední řady za cenu základní řady HVA. Nabídka se vztahuje na všechny typy brýlových čoček, jak skladových tak zakázkových (multifokální, kancelářské, samozabarvovací, tenčené, netenčené...). Více informací o kvalitě povrchových úprav najdete ZDE.


Novinky Liebeskind

Datum vložení: 18.10.2019

Právě jsme vybalili z krabice pár zajímavých tvarů. Nová značka Liebeskind se nám začíná líbit. Trocha extravagance, futuristického vzhledu, zajímavého nápadu, elegance. Hmm, dobrý recept. Co jim říkáte, máme objednat další?


Pojištovny již nepřispívají na brýle

Pojišťovny přestaly hradit brýle pro dospělé a děti od 15-ti let. Pro předpis na brýle již nebudete muset chodit k lékaři. Můžete využít služeb optometrie - měření dioptrií specialistou. Chci se objednat na přeměření dioptrií optometristou.
OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ DIOPTRIÍ


Prezentace nových brýlí - již proběhlo

Termín konání: 21.10.2019 / od 16h do 18h

Připravujeme pro vás, ve spolupráci s naším dodavatelem brýlí, prezentaci nových kolekcí designových brýlí: LA MARCA, CAROLINE ABRAM, TALLA, ZWO, TED BAKER... (doporučujeme navštívit stránky výrobců, kde si můžete prohlédnout obrázky brýlí). Pokud máte rádi nový zajímavý styl brýlí od renomovaných návrhářů, neváhejte a přijďte se podívat. Bude pro vás připravena ucelená kolekce brýlí, kde budete mít možnost brýle přímo objednat. Kapacita prezentace je omezena. Prosíme zájemce, aby se objednávali telefonicky, emailem nebo přes FB zprávy. Děkujeme a budeme se na vás těšit. Vaše AOPTIKA.cz

Povrchová úprava dělá brýle lepšími

Při dnešních nárocích na kvalitu vidění jsou povrchové úpravy na brýlové čočky téměř nutností. Zjistěte více o možných úpravách.

Kvalita brýlových čoček je různá

Kvalita brýlových čoček se liší podle výrobce. Pokud hledáte kvalitu je třeba dobře vybírat a vsadit na renomované výrobce.

Dioptrie lze instalovat do různých brýlí

V dnešní době jsou díky technologiím rozmanité možnosti. Dioptrie lze instalovat do většiny brýlí včetně slunečních a sportovních

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685