Dioptrické RETRO brýle pro školáky

Pro všechny děti do 15 let nabízíme dioptrické brýle z naší kolekce AOPTICS v oblíbeném RETRO provedení za výhodnou cenu 900 Kč. Běžná cena rámečků je 1200 Kč. V aktuální nabídce najdete cca 60 modelů brýlí v různých tvarech a barvách. Nabídku stále rozšiřujeme.


platnost akce od: 1.6.2014 získat poukaz zdarma
platnost akce do: 31.12.2014  


Získejte výhodu. Můžete osobně přijít s vytištěnou poukázkou, kterou si zde můžete okamžitě vytisknout. Můžete osobně přijít s útržkem z letáku, který jste obdrželi, nebo jste si jej stáhli na našich stránkách. Nebo si vyžádejte výhodu emailem, telefonicky nebo osobně u nás. Výhoda platí ihned. Výhody jsou časově omezeny a nelze je kombinovat v rámci jednoho nákupu.
Buďme v kontaktu

Na našem eshopu si můžete prohlédnout zboží, které máme k dostání u nás v optice, nebo je možné objednat zboží, které jsme měli v nabídce a již je prodané.
Najdete nás také na Facebooku, kde zveřejňujeme nové informace a vystavujeme nové brýle. Přidejte si nás do přátel a buďte stále informování o dění v optice.
Pokud hledáte možnosti opravy brýlí, můžete navštívit naše stránky zaměřené na servis brýlí, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o opravách a úpravách brýlí.
Chcete-li dostávat aktuální nabídky formou emailu, můžete se přihlásit k odběru novinek.

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice