Soutež o šest dárkových poukazů v hodnotě 500 Kč

Při zakoupení dioptrických brýlí v naší optice v celkové hodnotě nad 2000 Kč se můžete zapojit do soutěže o dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Po skončení soutěže bude vylosováno šest výherců. Každý z výherců obdrží poukaz v hodnotě 500 Kč.


platnost akce od: 18.8.2014  
platnost akce do: 25.9.2014  


PRAVIDLA SOUTĚŽE:
Souteže se mohou zůčastnit pouze osoby starší 18 let. Každý účastník soutěže obdrží unikátní pořadové číslo. Po skončení soutěže bude vylosováno šest náhodných čísel, kdy každé z vylosovaných čísel získá poukaz v hodnotě 500 Kč. Poukazy budou platné pro nákup dioptrických brýlí v optice Marek Pekárek - oční optika, AOPTIKA.cz, Na Chrupavce 422, 250 65, Líbeznice. Slosování proběhne 25.9.2014. Náhodná čísla vygenerujeme generátorem náhodných čísel (náhled ZDE). Výherci budou zvěřejněni na této stránce a zároveň budeme výherce kontaktovat emailem nebo telefonicky. Poukazy si výherci mohou vyzvednout v naší optice nebo je můžeme zaslat poštou.


PŘEHLED VÝHERCŮ
Hošková Silvia, Boedec Nikola, Boháček Petr, Světlík Josef, Hajíček Jan, Tatiens Habriela


Spojte se s námi

Najdete nás také na našem Facebook a G Plus profilu,
můžete navštívit některé z našich dalších webových stránek, které jsou tématicky zaměřené. Sportovní brýle na webu asportvnibryle.cz,
opravy brýlí na webu aservisbryli.cz a na webu ocni-optika-online.cz najdete různý sortiment z oční optiky.

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice