K brýlím Rudy Project Maya brýlové čočky zdarma

Nyní vám nabízíme novinku na trhu, variabilní dioptrické sportovní brýle s výklopným slunečním štítem. Brýle je možné osadit většinou dostupných dioptrických čoček v různých úpravách. Vybavte se na sport brýlemi, které vám zpříjemní vaše sportovní zážitky. Známá italská značka sportovních brýlí RUDY PROJECT je zárukou vysoké kvality. Brýle jsou celoročně využitelné a k brýlím jsou dostupné různé barevné filtry pro různé světelné podmínky. K brýlím dostanete jednoohniskové plastové čočky HOYA Hilux 1,5 s antireflexní úpravou HVA ZDARMA. (Běžná cena Hilux 1,5 HVA je 900 Kč).


platnost akce od: 1.6.2014 získat poukaz zdarma
platnost akce do: 31.12.2014  


Získejte výhodu. Můžete osobně přijít s vytištěnou poukázkou, kterou si zde můžete okamžitě vytisknout. Můžete osobně přijít s útržkem z letáku, který jste obdrželi, nebo jste si jej stáhli na našich stránkách. Nebo si vyžádejte výhodu emailem, telefonicky nebo osobně u nás. Výhoda platí ihned. Výhody jsou časově omezeny a nelze je kombinovat v rámci jednoho nákupu.


Spojte se s námi

Najdete nás také na našem Facebook a G Plus profilu,
můžete navštívit některé z našich dalších webových stránek, které jsou tématicky zaměřené. Sportovní brýle na webu asportvnibryle.cz,
opravy brýlí na webu aservisbryli.cz a na webu ocni-optika-online.cz najdete různý sortiment z oční optiky.

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice