- BRÝLE -

Aktuálně máme k dispozici velkou prodejní plochu a nabízíme velké množství dioptrických, sluneční a sportovních brýlí, jak pro dospělé tak pro děti. Dále nabízíme mnoho různých doplňků a náhradních dílů k brýlím. Ceny máme nastaveny, tak aby jsme vyhověli většině zákazníků. Najdete u nás jak levnější neznačkové, tak i dražší značkové brýle. Poskytujeme kompletní servis brýlí. V osazení dioptrických brýlí preferujeme kvalitní brýlové čočky HOYA.

pomoc s výběrem brýlí

Průvodce výběrem

V následujícím průvodci vám pomůžeme lépe se zorientovat ve výběru správných brýlí a brýlových čoček. Najdete zde informace o různých typech povrchových úprav, barvení, samozabarvování a dalších funkcích brýlových čoček.

Více

dioptrické brýle

Dioptrické brýle

Nabízíme mnoho zajímavých dioptrických brýlí. Novinkou jsou brýle z velice lehkého plastového materiálu ULTEM, tyto brýle jsou dostupné i v provedení se slunečními polarizovanými klipy, které se jednoduše přichytí na brýle pomocí magnetu.

Více

sluneční brýle

Sluneční brýle

V nabídce slunečních brýlí máme jak klasické typy brýlí, tak moderní provedení. Nabízíme mnoho slunečních brýlí s polarizačním filtrem, brýle ve tvaru pilotky, včetně zmodernizovaných tvarů. Sluneční brýle můžeme osadit i dioptremi.

Více

sportovní brýle

Sportovní brýle

Sportovní brýle nabízíme v mnoha různých provedeních a každý si tak vybere nejvhodnejší typ brýlí pro svůj sport. Nabízíme jak odolné brýle pro kontaktní sporty tak odlehčené brýle pro běžné použití Většinu sportovních brýlí dokážeme osadit dioptriemi.

Více

servis brýlí

Servis brýlí

Poskytujeme kompletní servis na většinu typů brýlí. Skladem máme velké množství náhradních dílů a brýle vám tak můžeme opravit v krátkém čase. Opravujeme jak běžné materiály, tak i speciální materiály jako je titan a další slitiny.

Více

brýlové čočky

Brýlové čočky

Brýle vám můžeme osadit libovolnými brýlovými čočkami, dostupnými na českém trhu. Nabízíme brýlové čočky v širokém cenovém spektru, každý si vybere své. Námi preferovaná značka brýlových čoček je HOYA (Japan), která vyniká vysokou kvalitou brýlových čoček.

Více

BRÝLOVÉ ČOČKY - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČÁST BRÝLÍ


Povrchová úprava dělá brýle lepšími

Při dnešních nárocích na kvalitu vidění jsou povrchové úpravy na brýlové čočky téměř nutností. Zjistěte více o možných úpravách.

Kvalita brýlových čoček je různá

Kvalita brýlových čoček se liší podle výrobce. Pokud hledáte kvalitu je třeba dobře vybírat a vsadit na renomované výrobce.

Dioptrie lze instalovat do různých brýlí

V dnešní době jsou díky technologiím rozmanité možnosti. Dioptrie lze instalovat do většiny brýlí včetně slunečních a sportovních


Povrchové úpravy

Doporučujeme nepodceňovat výběr kvalitní povrchové úpravy. Povrchová úprava dělá běžnou brýlovou čočku lepší. Během používání brýlí působí... více

Multifokály

Multifokální brýlové čočky jsou bezpochyby nejlepším řešením namísto střídání několika brýlí. S progresivními čočkami vidíte ostře na všechny vzdálenosti... více

Fotochromatické čočky

Samozabarvovací brýlové čočky mění svou barvu podle intenzity slunečního záření. Maximálně se přizpůsobují všem světelným podmínkám... více


Kvalita produktů

Pro dodržení standartů a vysoké optické kvality našich brýlí spolupracujeme s renomovanými firmami, v čele s HOYA (Japan). Samozřejmostí je, že nabízíme produkty i dalších výrobců.

HOYA - nejvyšší kvalita
  • Multifokálních brýlových čoček
  • Povrchových úprav
  • Samozabarvovacích brýlových čoček
Dostupnost
  • Velký výběr materiálů
  • Velký výběr úprav
  • Krátká doba zhotovení
Marek Pekárek
map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685