- BRÝLOVÉ ČOČKY -

Aktuálně máme k dispozici velkou prodejní plochu a nabízíme velké množství dioptrických, sluneční a sportovních brýlí, jak pro dospělé tak pro děti. Dále nabízíme mnoho různých doplňků a náhradních dílů k brýlím. Ceny máme nastaveny, tak aby jsme vyhověli většině zákazníků. Najdete u nás jak levnější neznačkové, tak i dražší značkové brýle. Poskytujeme kompletní servis brýlí. V osazení dioptrických brýlí preferujeme kvalitní brýlové čočky HOYA.

events_img

HOYA - záruka nejvyšší kvality

HOYA je jedním z předních světových výrobců brýlových čoček. Produktová řada nejnovějších povrchových úprav SHV (Super Hi-Vision) a HVLL (Hi-Vision Long Life) opravdu nadchne každého nositele brýlí. Tyto povrchové úpravy zajišťují pohodlné používání brýlí po dlouhou dobu. HVLL úprava je jediným produktem s prodlouženou tříletou zárukou. Produktová řada progresivních čoček MyStyle, InStyle a LifeStyle je jednou z nejlepších na trhu. Jedná se o individualizované progresivní čočky - zajišťují konkrétnímu uživateli maximální komfort vidění na všechny vzdálenosti. Vyzkoušejte si vysokou kvalitu a komfort na vlastní oči.

events_img

Povrchové úpravy

Doporučujeme nepodceňovat výběr kvalitní povrchové úpravy. Povrchová úprava dělá běžnou brýlovou čočku lepší. Během používání brýlí působí na brýle spousta negativních vlivů, které snižují kvalitu vidění a komfort. Výběrem vhodné povrchové úpravy si ušetříte mnoho starostí.

Pokračovat ve čtení >>>

events_img

Samozabarvovací

Samozabarvovací brýlové čočky mění svou barvu podle intenzity slunečního záření. Maximálně se přizpůsobují všem světelným podmínkám. Pokud venku svítí slunce, čočky se zbarví do tmavé barvy a poskytnou Vám tak pohodlí stejně jako sluneční brýle. Naopak když jste s brýlemi v uzavřených prostorách, kam neproniká sluneční svit, čočky jsou odbarvené (čiré). Samozabarovací brýlové čočky jsou vhodné pro každodenní použití. Nemusíte myslet na výměnu brýlí za sluneční pokud jdete ven. Nabízíme různé typy a materiály samozabarvovacích brýlových čoček. Nejznámější samozabarvovací čočky jsou Transitions, dále Vám nabízíme Suntech, Solio, Sunsensors, Acclimates a další. Vřele Vám však doporučujeme Transitions.

events_img

Jednoohniskové

Tento typ čoček je nejběžněji používaný. Jedná se o čočky, které vytvoří ostré vidění pouze do jedné vzdálenosti (blízko, střední vzdálenost nebo do dálky). Pokud si pořídíte brýle s jednoohniskovými čočkami na blízko tak s nimi neuvidíte ostře na jinou vzdálenost a naopak. Tento typ čoček je vhodný pro mladší zákazníky, kteří ještě napotřebují druhé či třetí brýle. Pokud je Vám více jak 40 let a už se dostáváte do presbyopického věku (tzn. potřebujete brýle do blízka) doporučujeme volit jiný typ čoček než jsou právě jednoohniskové čočky.

events_img

Multifokální

Multifokální brýlové čočky jsou bezpochyby nejlepším řešením namísto střídání několika brýlí. S progresivními čočkami vidíte ostře na všechny vzdálenosti. Nepotřebujete zvášť brýle na dálku, střední vzdálenost a čtení, vše obsáhnete s jedněmi brýlemi. Tento typ čoček je vhodný pro celodenní použití. POZOR si dávejte při výběru vhodného typu progresivních čoček, abyste nebyli zklamáni z kvality vidění u levných typů čoček (jedná se zejména o starší typy čoček). DOPORUČUJEME neuspěchat výběr a poradit se s odborníky.

events_img

Barevné

Brýlové čočky nemusí být jen čistě čiré. Variabilitě barev u brýlových čoček se meze nekladou. Můžete si vybrat z mnoha barev od klasických šedých, hnědých a šedo-zelených odstínů až po extravagantní barvy jako je červená, růžová, modrá, zelená, žlutá atd. Barevné čočky je možné opatřit také barevnou zrcadlovou úpravou pro skvělý a intenzivní efekt. Barvy lze aplikovat po celé ploše brýlové čočky rovnoměrně nebo tzv. gradálně, kdy se v horní části brýlové čočky aplikuje intenzivnější odstín a ve spodní části světlejší. Většinu barev lze kombinovat s dalšími úpravami.

events_img

Kancelářské / PC

Jedná se o typ čoček, které Vám mohou výrazně zpříjemnit pracovní den. Tyto čočky se dodávají v několika různých provedeních a je možno vybrat si z několika různých vzdáleností, na kterou chcete brýle používat. Jedna z variant jsou čočky na čtení a na práci u PC (max vidění do cca 60-100cm). Další možné varianty Vám poskytnou vidění až do vzdálenosti cca 200cm a 400cm. Výhodou těchto brýlí je, že Vám brýle zajistí maximální možný komfort vidění při Vaší práci v kanceláři či jiných prostorách.

events_img

Bifokální brýlové čočky jak vychází už z náznu dokáží vytvořit ostré vidění na dvě různé vzdálenosti. Tento typ čoček je v dnešní době už velice zastralý a používá se výjímečně. Čočky mají vložený viditelný segment (zátavek), který má jinou optickou mohutnost(dioptrie) než samotná čočka a zprostředkuje Vám ostré vidění do kratší vzdálenosti. Nevýhodou je, že s brýlemi vidíte pouze na dvě vzdálenosti (např. do dálky a na čtení). Pokud budete chtít s brýlemi vidět navíc např. na PC, palubní desku atd. je potřeba volit progresivní (multifokální) brýlové čočky.

Materiály brýlových čoček

Materiály na brýlové čočky

Na trhu je mnoho materiálu pro výrobu brýlových čoček. Nejjednoduššeji lze rozdělit materiály do dvou skupin, na plastové (organické) a skleněné (minerální) materiály. Pod každou z těchto základních skupin lze zařadit další specializované materiály...

Pokračovat ve čtení >>>

Povrchová úprava dělá brýle lepšími

Při dnešních nárocích na kvalitu vidění jsou povrchové úpravy na brýlové čočky téměř nutností. Zjistěte více o možných úpravách.

Kvalita brýlových čoček je různá

Kvalita brýlových čoček se liší podle výrobce. Pokud hledáte kvalitu je třeba dobře vybírat a vsadit na renomované výrobce.

Dioptrie lze instalovat do různých brýlí

V dnešní době jsou díky technologiím rozmanité možnosti. Dioptrie lze instalovat do většiny brýlí včetně slunečních a sportovních

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685