- DRIVEWEAR -

Na celém světě je přibližně miliarda řidičů a jejich počet neustále roste. Velmi mnoho dopravních nehod je způsobeno špatnou viditelností při jízdě. Světoví výrobci z optické branže vzali v úvahu tento problém a vyšli vstříc zákazníkům. Vytvořili unikátní brýlovou čočku DRIVEWEARTM, která zajišťuje ideální komfort při řízení za jakéhokoli počasí. Čočka DRIVEWEARTM vznikla sloučením dvou technologií, NuPolar (polarizační filtr) a Transitions (fotochromatická úprava). Žlutozelené zabarvení vysoce výkonné polarizační vrstvy NuPolar je šetrné k vašim očím a ideální při proměnlivých podmínkách. Při dešti a zatažené obloze zajišťuje vysokou propustnost světla, rozjasní obraz, zvýší ostrost předmětů i vidění do dálky. Za slunečného počasí redukuje nebezpečné odrazy světla z lesklých povrchů, zvyšuje kontrast a zlepšuje barevné vidění. Vrstva NuPolar zajišťuje absorpci 68% (a to i ve chvíli, kdy jsou částice fotochromatické úpravy neaktivní).

KVALITNÍ ÚPRAVA VÁM POMÁHÁ KAŽDÝ DEN

events_img

Oblačno

NÍZKÁ HODNOTA DENNÍHO SVĚTLA
VYSOCE KONTRASTNÍ ZELENOŽLUTÁ BARVA

events_img

V podmínkách nízké intenzity světla je jediným aktivním prvkem těchto čoček polarizační filtr s vysoce kontrastní zelenožlutou barvou. Tento polarizační filtr blokuje oslňující odlesky, zvyšuje kontrast barev a tak zlepšuje rozlišení předmětů a míru vnímání okolí řidičem. Absorpce světla v neaktivním stavu je 63 %.

events_img

Denní světlo

DENNÍ SVĚTLO ZA SKLEM AUTA
MĚDĚNÁ BARVA

events_img

Čelní sklo auta blokuje UV paprsky a zabraňuje tak aktivaci běžných fotochromatických molekul. Nově vyvinuté fotochromatické molekuly jsou aktivovány intenzivním viditelným světlem. Barva čoček se mění na měděnou a absorpce světla je až 75%. Čočky nadále blokují oslňující odlesky a zaručují řidiči skvělý vizuální komfort.

events_img

Jasno

VENKOVNÍ PODMÍNKY
TMAVÁ ČERVENOHNĚDÁ BARVA

events_img

Jelikož venku není již UV záření blokováno čelním sklem auta, aktivuje se fotochromatická vrstva Transitions. Protože jsou aktivní všechny tři technologické vrstvy čoček, změní se jejich barva na tmavě hnědou a absorpce světla v této fázi je až 85 %, přičemž je blokováno 100  % UV záření.

DRIVEWEAR, BRÝLOVÉ ČOČKY URČENÉ PŘEDEVŠÍM PRO ŘIDIČE

DRIVEWEARTM je první fotochromatická čočka na světě, která se zabarvuje i za sklem auta. Díky užití speciální fotochromatické úpravě čočka změní svou barvu na hnědou i za viditelného světla a absorbuje až 78% z něj. Při slunečném počasí snižuje aktivovaná fotochromatická úprava intenzitu světla, které dopadá na oko řidiče. Tento efekt dále podporuje polarizační vrstva, která zlepšuje kvalitu vidění a vizuální komfort při jízdě autem. DRIVEWEARTM poskytuje další, okamžitou ochranu pro vaše oči i poté, co opustíte vozidlo – aktivuje se standardní fotochromatická úprava Transitions. V závislosti na světelných podmínkách se absorpce světla může zvýšit až na 88%. Díky fotochromatické úpravě reagujícího na UV se čočka zabarví do červeno-hněda. Maximální stupeň zabarvení je srovnatelný se slunečními brýlemi.

Drivewear

Jak fungují čočky Drivewear

Brýlové čočky Drivewear mění svou intenzitu zabarvení podle různých světelných podmínek.

Pohled přes brýle v různých podmínkách

Polarizační samozabarvovací brýlové čočky Drivewear vám zajistí perfektní vidění za každých podmínek.

Drivewear

Pohled přes brýle v různých podmínkách

Polarizační samozabarvovací brýlové čočky Drivewear vám zajistí perfektní vidění za každých podmínek.

DOPORUČTE STRÁNKU SVÝM ZNÁMÝM


 • Navštivte
  náš
  ESHOP
 • Sledujte
  nás na
  FACEBOOK
 • Přijímáme
  zaměstanecké
  BENEFITY
 • Nechte si
  zasílat
  NOVINKY
 • Hodnocení
  našich
  SLUŽEB
map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685