- SENSITY -

Světlo již nikdy nebude příjemnější než s našimi novými brýlovými čočkami HOYA SENSITY. Tyto inteligentní a inovativní čočky, které se přizpůsobují světelným podmínkám, Vám vždy zajistí pohodlné vidění, aniž byste museli měnit brýle. Ve venkovním prostředí se čočky SENSITY ztmaví rychlostí světla a uvnitř se opět rychle odbarví do neuvěřitelné čirosti. I během tak rychlých změn jste po celou dobu plně chráněni před UV zářením. Čočky HOYA SENSITY jsou řešením pro jakýkoliv životní styl.

KVALITNÍ ÚPRAVA VÁM POMÁHÁ KAŽDÝ DEN

ROZJASNĚTE SVŮJ POHLED

Chování čoček, které se přizpůsobují světelným podmínkám, bývá tradičně omezeno jak nižšími hodnotami UV záření, tak extrémními teplotami. Představte si lyžařské prostředí, kde jsme vystaveni vysokému stupni horského UV záření a nízkým teplotám vzduchu, a naproti tomu vyprahlou poušť s vysokými teplotami a velmi nízkým UV zářením. V minulosti se fotochromatické čočky s takovými podmínkami vyrovnávaly jen obtížně, a tak byly na sjezdovkách příliš tmavé a později se pomalu odbarvovaly. Mezi písečnými dunami se zase barva měnila velmi málo a velmi pozdě. Kolísavé chování je tak hlavním důvodem, proč mnoho odborníků na péči o zrak fotochromatické čočky nedoporučuje.

CITLIVÉ NA SVĚTLO

Ne náhodou se tyto čočky jmenují právě SENSITY (z anglického„sensitivity“ – citlivost). Venku se totiž ztmaví za všech světelných podmínek. A tím myslíme opravdu za všech: ať už stojíte na přímém slunci nebo ve stínu, čočky SENSITY se ztmaví, aniž byste to postřehli. A to nejlepší na tom je, že si dokonale poradí s nepříjemnými odlesky a oslněním, a přitom nijak neomezí vnímání kontrastu a barev. A abychom nezapomněli, čočky HOYA SENSITY se uvnitř zase rychle odbarví a jsou zcela čiré. Citlivost na světlo dosáhla pomyslného vrcholu!

PŘIROZENÉ BARVY

Brýlové čočky SENSITY, reagující na světlo, jsou dostupné ve dvou přirozených tmavých odstínech: bronzově hnědé a stříbrnošedé. Obě barvy odpovídají současným módním trendům a zároveň skvěle redukují kontrast a oslnění. Rozjasněte svůj pohled a vyzkoušejte širokou nabídku vysoce kvalitních produktů, se kterými lze HOYA SENSITY kombinovat. Jedním z nich jsou například oceněné multifokální čočky řady Hoyalux iD.

Drivewear

Uvnitř budovy

V uzavřených prostorách a na místech, kde není UV záření jsou čočky naprosto čiré.

Drivewear

Venku

Pokud vyjdete s brýlemi ven, začnou čočky reagovat na venkovní světlo a sami se zabarví.

Drivewear

Na slunci

Po pár minutách na slunci jsou brýle zabarvené v intenzitě srovnatelné s klasickými slunečními brýlemi..

Drivewear

Rychlé přizpůsobení

Rychlé se přizpůsobení různým situacím je u samozabarvovacích čoček nezbytné. Hoya Sensity to dakáží..

Sensity v běžném životě

Maximální pohodlí za každých podmínek. Brýlové čočky Hoya Sesity se přizpůsobují každé sitauci.

Drivewear

Situace s Hoya Sensity

Různé zabarvení při různých teplotních podmínkách. Hoya Sensity se barví přes tak jak situace vyžaduje.

DOPORUČTE STRÁNKU SVÝM ZNÁMÝM


 • Navštivte
  náš
  ESHOP
 • Sledujte
  nás na
  FACEBOOK
 • Přijímáme
  zaměstanecké
  BENEFITY
 • Nechte si
  zasílat
  NOVINKY
 • Hodnocení
  našich
  SLUŽEB
map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685