- DIOPTRICKÉ BRÝLE -

Aktuálně máme k dispozici velkou prodejní plochu a nabízíme velké množství dioptrických, sluneční a sportovních brýlí, jak pro dospělé tak pro děti. Dále nabízíme mnoho různých doplňků a náhradních dílů k brýlím. Ceny máme nastaveny, tak aby jsme vyhověli většině zákazníků. Najdete u nás jak levnější neznačkové, tak i dražší značkové brýle. Poskytujeme kompletní servis brýlí. V osazení dioptrických brýlí preferujeme kvalitní brýlové čočky HOYA.

Dioptrické brýle pánské

Pánské

V naší nabídce najdete pánské dioptrické brýle plastové, kovové, kovové "titan-flex", brýle z chirurgické oceli ošetřené titanovou úpravou a další speciální materiály jako B-Titan, čistý titan nebo aluminiové materiály. Plastové brýle si můžete vybrat od klasických materiálů až po speciální pružné a gumové materiály, které jsou vhodné pro větší zatížení nebo sport. Kovové brýle představují standartní provedení brýlí. Zajímavé jsou "titan-flex" kovové brýle, které zajišťují vyšší odolnost proti prasknutí brýlí. Jedná se o velice pružný kovový materiál s tvarovou pamětí (tzn. brýle se po ohnutí vrátí do původního tvaru). Titan-flex je praktický a přináší vám pohodlí, jelikož nemusíte chodit neustále do optiky na srovnání brýlí. V neposlední řadě nabízíme brýle z B-Titanu a chirurgické oceli. Ve většině případů nabízíme brýle z B-titanu a chirurgické oceli zhotovené z jednoho tenkého plátu. Jelikož nejsou brýle letované z více částí dosáhují extrémní odolnosti proti prasknutí a zároveň jsou velmi lehké. Brýle z čistého titanu nabízíme v klasických provedeních, výhoda je především v nízké hmotnosti brýlí. Brýlové rámy vyrobené ze slitiny aluminia jsou ve většině případů masivní a působí sportovním dojmem avšak jsou velice lehké.

Dioptrické brýle dámské

Dámské

Dámské dioptrické brýle nabízíme ve všech možných provedeních a barvách. Sledujeme a stále vybíráme nové módní brýle. Najdete u nás jak klasické provedení brýlí tak extravagantní brýle. Pro milovnice lehkých nevýrazných brýlí nabízíme bezobroučkové brýle. Pro extravagantní dámy nabízíme výrazné brýle v kombinaci pestrých barev, silných stranic, výrazných rámů a dalších zdobení. V poslední době jsou velkým hitem větší výrazné rámy ve stylu retro, tento typ brýlí nabízíme jak v jednobarevných konzervativních provedeních tak v barevných variacích.

Dioptrické brýle dětské

Dětské

V naší nabídce najdete dioptrické brýle pro všechny věkové skupiny dětí a juniorů. Nabízíme plastové, kovové a kovové "titan-flex" brýle. Plastové brýle si u můžete vybrat od klasických materiálů až po speciální pružné materiály, které jsou vhodné pro malé děti nebo sport (např. kolekce brýlí Centrostyle). Kovové brýle představují standartní provedení brýlí. Zajímavé jsou "titan-flex" kovové brýle, které zajišťují vyšší odolnost proti prasknutí brýlí. Jedná se o velice pružný kovový materiál s tvarovou pamětí (tzn. brýle se po ohnutí vrátí do původního tvaru). Titan-flex je praktický pro aktivní děti. Zároveň pro rodiče přináší pohodlí, jelikož nemusíte chodit neustále do optiky na srovnání brýlí.

Dioptrické brýle pro seniory

Pro seniory

Nabízíme klasické plastové i kovové dioptrické brýle za nízké ceny, včetně brýlí hrazených pojišťovnou. Najdete u nás rámečky již od 400,-.

Dioptrické brýle doporučujeme

Doporučujeme

Ultralehké plastové brýle vyrobené z moderního materiálu ULTEM. Brýle jsou v základním provedení osazeny slunečním předvěsem s polarizačním filtrem. Předvěs drží pevně na brýlích díky magnetu umístěnému přímo v rámu brýlí a zároveň se dá snadno nasadit i sejmout. Tento typ brýlí doporučujeme pro řidiče a pro zákazníky, kteří často mění světelné podmínky (přechod interiér/exteriér). Díky minimální tloušťce a nízké hmotnosti je tvar obruby beze změny a s klipem je tak téměř k nerozeznání od slunečních brýlí. Materiál s vysokou pružností, hypoalergenní, nastavitelná koncovka s ocelovým jádrem. VÍCE BRÝLÍ K NÁHLEDNUTÍ NAJDETE NA NAŠEM ESHOPU.

Povrchová úprava dělá brýle lepšími

Při dnešních nárocích na kvalitu vidění jsou povrchové úpravy na brýlové čočky téměř nutností. Zjistěte více o možných úpravách.

Kvalita brýlových čoček je různá

Kvalita brýlových čoček se liší podle výrobce. Pokud hledáte kvalitu je třeba dobře vybírat a vsadit na renomované výrobce.

Dioptrie lze instalovat do různých brýlí

V dnešní době jsou díky technologiím rozmanité možnosti. Dioptrie lze instalovat do většiny brýlí včetně slunečních a sportovních

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685