- O NÁS -

Provozujeme prodejnu oční optiky s vyšetřevnou optometrie (měření dioptrií a aplikace čoček) od roku 2007. Po celou dobu pracujeme na zlepšování našich služeb a rozšiřování sortimentu. Naším hlavním cílem je poskytování kvalitních a moderních služeb. Sortiment zboží neustále obměňujeme, doplňujeme a rozšiřujeme tak, aby každý zákazník odešel z naší optiky spokojený. Téměř všechny brýle (vyjma speciálních typů) osazujeme brýlovými čočkami v naší vlastní dílně, díky tomu jsme schopni většinu běžných brýlí zhotovit v krátkých termínech a v krajních případech zhotovíme brýle i na počkání. Disponujeme moderními přístroji jak v oblasti dílenské, tak diagnostické.

kontakty

ADRESA

AOPTIKA.cz
Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice

otevírací doba

OTEVÍRACÍ DOBA

PO 9-12 a 13-18
ÚT 9-12 a 13-18
ST 9-12 a 13-18
ČT 9-12 a 13-18
PÁ 9-12 a 13-15

kontakty

KONTAKTY

722934685
283980001
info@aoptika.cz

kontakty

KUDY K NÁM

Naše oční optika se nachází v budově ZDRAVOTNÍHO STŘEDISKA Líbeznice. U budovy je parkoviště. Orientační bod pro snažší orientaci je kostel, který stačí obejít/objet a dostanete se ke zdravotnímu středisku. Od autobusové zastávky cca 3 minuty chůze. Pro řidiče, na křižovatce vedle kostela se držte směr Hovorčovice a po cca 100m odbočte vlevo podél fotbalového hřiště.


 • Autem z centra Prahy (20 min)
 • Autem z Prahy Kobylis (10 min)
 • Autem z Prahy Čakovic (5 min)
 • Autem z Neratovic (12 min)
 • Autem z Brandýsa nad Labem (20 min)
 • Autem z Mělníka (25 min)
 • Autobusem z Prahy Ládví (13 min)
 • Autobusem z Neratovic (15 min)
 • Autobusem z Brandýsa (30 min)

PLATBY, SLEVY, NAŠE FILOZOFIE


Platební karty

Visa, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, Diners CLub

Zaměstnanecké poukazy a karty

Flexi Pass, Dárkový Pass, Vital Pass, Unišek, Unišek+, Ticket Benefits Card, Ticket Dárkový, Ticket Medica, Ticket Multi, Benefit Plus

Pouze pro nákup dioptrických brýlí.

Zaměstnanecké benefity

U nás můžete využít možnosti čerpat zaměstanecké benefity. Brýle Vám zhotovíme a vystavíme fakturu, kterou nám proplatí váš zaměstnavatel nebo zprostředkovaná společnost. Informujte se u vašeho zaměstnavatele na možnosti čerpání benefitů.


Vážíme si našich zákazníků

Jelikož si vážíme našich stálých zákazníku připravili jsme pro Vás věrnostní program se slevami na další nákupy. Pokud k nám chodíte pravidelně nakupovat informujte se na výši možné slevy. Za každý nákup u nás se Vám přičítá částka a při dosažení určité hranice máte nárok na danou slevu.

Přehled slev
Součet vašich útrat / Sleva na další nákup
 • 3000,- a více / Sleva 5%
 • 6000,- a více / Sleva 10%
 • 9000,- a více / Sleva 15%
Omezení pro slevy

Slevy platí na zboží, které není v aktuálně ve slevě nebo akci. Slevy se nesčítají. Slevy neposkytujeme při platbě zaměstnaneckými poukazy.


Kvalita produktů

Vybíráme pro vás kvalitní brýle od renomovaných českých dodavatelů. Brýlové čočky s nejvyšší optickou kvalitou od firmy HOYA (Japonsko). Většinu brýlovových dílů od B&S (Německo) a doplňky od Centrostyle (Itálie).

Klademe důraz na originalitu

Většinu trendových brýlí, které najdete v našich optikách objednáváme pouze jednou. Proto Vám můžeme zaručit originalitu a snížíme tím pravděpodobnost, že potkáte někoho jiného se stejnými brýlemi.

Naše moto

U nás nekupujete pouze brýle...
...kupujete kvalitní vidění, komfort a servis.

Prodejem brýlí naše služby nekončí.

Marek Pekárek


Buďme v kontaktu

Na našem eshopu si můžete prohlédnout zboží, které máme k dostání u nás v optice, nebo je možné objednat zboží, které jsme měli v nabídce a již je prodané.
Najdete nás také na Facebooku, kde zveřejňujeme nové informace a vystavujeme nové brýle. Přidejte si nás do přátel a buďte stále informování o dění v optice.
Chcete-li dostávat aktuální nabídky formou emailu, můžete se přihlásit k odběru novinek.

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685