- OČNÍ OPTIKA -

Potřebujete odbornou pomoc s výběrem nových brýlí nebo se jen poradit ohledně brýlí a brýlových čoček? Viz níže máte možnost rezervace vlastního termínu. Vyberte si čas, který vám vyhovuje a my se vám budeme plně věnovat aniž byste museli čekat. Službu poskytujeme v celém rozsahu otevírací doby. S brýlemi vám poradí oční optici - Marek Pekárek a Veronika Doležalová.

ZDARMA / 1 hodina
Nové brýle a konzultace

Nové brýle
- konzultace

Rezervujte si vlastní termín pro výběr nových brýlí nebo konzultaci ohledně brýlí.

objednat se

JAKÉ BRÝLE NABÍZÍME

V naší nabídce najdete mnoho krásných brýlí. Pánské, dámské i dětské. Pro děti nabízíme pestrou škálu velikostí, barev a tvarů. Na ženy myslíme především a máme pro ně připravenou extra velkou nabídku elegantních a moderních modelů. Pro pány shromažďujeme především hi-tech modely brýlí, které jsou pružné, lehké a jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů. Poslední velice oblíbenou novinkou jsou klipové brýle, u kterých se snoubí to nejlepší z brýlí dioptrických, ale po nacvaknutí klipu se promění v brýle sluneční. Mezi sportovními brýlemi nabízíme jak klasické, léty prověřené modely, tak nejmodernější provedení sportovních brýlí z hi-tech materiálů. Vyberete si u nás brýle téměř pro všechny sporty: lyžování, SNB, plavání, potápění, běh, cyklistika, golf, tenis squash...

JAKÉ BRÝLOVÉ ČOČKY NABÍZÍME

Brýlové čočky jsou srdcem brýlí, proto je potřeba výběru čoček věnovat patřičnou péči. U nás v optice vsázíme na kvalitu japonských čoček HOYA, které vynikají nejvyšší optickou kvalitou. Jedná se především o precizní provedení multifokálních čoček a následně povrchových úprav. HOYA zajistí všechny vaše požadavky na kvalitu vidění. Portfólio produktů je velice pestré, HOYA nabízí široké spektrum multifokálních čoček, povrchových úprav včetně BLUE CONTROL, samozabarvovacích, slunečních a polarizačních čoček.

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685