- SERVIS BRÝLÍ -

Aktuálně máme k dispozici velkou prodejní plochu a nabízíme velké množství dioptrických, sluneční a sportovních brýlí, jak pro dospělé tak pro děti. Dále nabízíme mnoho různých doplňků a náhradních dílů k brýlím. Ceny máme nastaveny, tak aby jsme vyhověli většině zákazníků. Najdete u nás jak levnější neznačkové, tak i dražší značkové brýle. Poskytujeme kompletní servis brýlí. V osazení dioptrických brýlí preferujeme kvalitní brýlové čočky HOYA.

events_img

Úpravy nosních sedýlek

Jednou z podmínek, aby byly brýle pohodlné na nose je, že musí být dobře zvolená a nastavená sedýlka na nosníku. Toto je problém převážně u kovových brýlí. Občas se může stát, že vám nesedí ani plastové obruby, ale přesto se vám líbí a chcete si je pořídit. Přejít na článek

events_img

Opravy kovových brýlí

Běžné kovové brýle opravujeme do jednoho pracovního dne. Po předchozí domluvě jsme schopni brýle opravit na počkání za cca 20-60 min v závislosti na obtížnosti opravy. Brýle letujeme stříbrnou pájkou, která zajistí pevný spoj v letovaném místě zlomu. Díky vysoké pracovní teplotě při letování dochází k opálení povrchové barvy na obroučce. U základních barev brýlí můžeme na vyžádání opravenou obroučku dobarvit. Pokud chcete předejít opálení barvy, můžeme Vám zajistit specializované letování. Opravu jsme schopni zařídit do 1-2 pracovních dnů.

events_img

Opravy plastových brýlí

Běžné plastové brýle opravujeme do jednoho pracovního dne. Brýle opravujeme navrtáním kovovového šroubku v místě zlomu a následným naleptáním materiálu. Kovový šroub zajistí pevnost při ohybu opravených brýlí. Naleptání materiálu zajistí spojení obou částí v místě zlomu. Po naleptání je nutné brýle nechat cca 24 hodin zaschnout než vsadíme brýlové čočky zpět do obroučky. Vhodnost materiálu k opravě posuzujeme v dílně.

events_img

Opravy titanových brýlí

Opravy titanových brýlí se běžně v optice neprovádí, jelikož se jedná o náročný pracovní postup s vyšší technickou náročností. My Vám zajistíme opravu v krátkém čase za cca 1-2 pracovní dny (běžně se opravy titanových brýlí provádí za cca 1 týden). Opravené titanové brýle mají vysokou pevnost v místě opravy. Opravit lze většinu titanových brýlí - čistý titan, beta titan, titan flex atd.

events_img

Barvení brýlí

Nově Vám nabízíme možnost barvení kovových rámečků. Pokud máte starší brýle a jsou již poškrábané nebo máte nové brýle a omylem jste si je poškrábali, můžete je k nám přinést a my vám brýle dobarvíme. Dále je dobarvení vhodné po opravě brýlí (letování). V nabídce je cca 200 různých barev a odstínů. K dispozici máme základní barvy a ostatní barvy je možné doplnit.

events_img

Výměna čoček ve slunečních brýlích

Poškrábali jste si čočky ve svých slunečních brýlích a nemůžete sehnat náhradní a je Vám líto vyhodit drahý rámeček? Nabízíme Vám možnost instalovat do vašich brýlí nové čočky. Samozřejmostí je 100% UV filtr u všech námi dodávaných čoček. V nabídce je mnoho barevných provedení, materiálů a úprav brýlových čoček.

Opravy brýlí

Ukázky oprav

Provádíme různé druh oprav brýlí a máme zkušenosti s opravami, které v jiných optikách odmítají provést. VÍCE INFORMACÍ O OPRAVÁCH NAJDETE NA NAŠEM ESHOPU.

Povrchová úprava dělá brýle lepšími

Při dnešních nárocích na kvalitu vidění jsou povrchové úpravy na brýlové čočky téměř nutností. Zjistěte více o možných úpravách.

Kvalita brýlových čoček je různá

Kvalita brýlových čoček se liší podle výrobce. Pokud hledáte kvalitu je třeba dobře vybírat a vsadit na renomované výrobce.

Dioptrie lze instalovat do různých brýlí

V dnešní době jsou díky technologiím rozmanité možnosti. Dioptrie lze instalovat do většiny brýlí včetně slunečních a sportovních

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685