- SLUNEČNÍ BRÝLE -

Aktuálně máme k dispozici velkou prodejní plochu a nabízíme velké množství dioptrických, sluneční a sportovních brýlí, jak pro dospělé tak pro děti. Dále nabízíme mnoho různých doplňků a náhradních dílů k brýlím. Ceny máme nastaveny, tak aby jsme vyhověli většině zákazníků. Najdete u nás jak levnější neznačkové, tak i dražší značkové brýle. Poskytujeme kompletní servis brýlí. V osazení dioptrických brýlí preferujeme kvalitní brýlové čočky HOYA.

events_img

Pánské

Nabízíme mnoho různých slunečních brýlí pro pány. Především se jedná o klasické větší tvary brýlí v kovovém i plastovém provedení. Dále u nás najdete brýle ze speciálních odlehčených slitin hliníku, plastové brýle z pružného a lehkého Grilamidu a další moderní materiály. Barvy filtrů jsou převážně oblíbené šedé, hnědé a G-15 šedo-zelené.

events_img

Dámské

Dámské sluneční brýle nabízíme ve všech možných provedeních a barvách. Sledujeme a stále vybíráme nové módní brýle. Najdete u nás jak klasické provedení brýlí tak extravagantní moderní brýle.

events_img

Dětské

V naší nabídce najdete sluneční brýle pro všechny věkové skupiny dětí a juniorů. Nabízíme převážně plastové brýle, které jsou velice pružné a dětem dobře sedí a nemačkají. K dětským brýlím nabízíme spoustu šňůrek a pásků, aby brýle dětem nepadaly z nosu. Do většiny dětských brýlí jsme schopni naistalovat dioptrické čočky.

events_img

RX program

Co se skrývá pod pojemem RX program? Je to zcela jednoduché, jedná se o všechny brýle, které lze zhotovit včetně vašich dioptrií. Dioptrie instalujeme do většiny námi nabízených slunečních brýlí.

events_img

Samozabarvovací polarizační brýle

 Unikátní brýlové čočky DRIVEWEARTM, zajišťují ideální komfort při řízení za jakéhokoli počasí. Čočka DRIVEWEARTM vznikla sloučením dvou technologií, NuPolar (polarizační filtr) a Transitions (fotochromatická úprava). Žlutozelené zabarvení vysoce výkonné polarizační vrstvy NuPolar je šetrné k vašim očím a ideální při proměnlivých podmínkách. Při dešti a zatažené obloze zajišťuje vysokou propustnost světla, rozjasní obraz, zvýší ostrost předmětů i vidění do dálky. Za slunečného počasí redukuje nebezpečné odrazy světla z lesklých povrchů, zvyšuje kontrast a zlepšuje barevné vidění.

Pokračovat ve čtení >>>

events_img

Výměna čoček ve slunečních brýlích

Poškrábali jste si čočky ve svých slunečních brýlích a nemůžete sehnat náhradní a je Vám líto vyhodit drahý rámeček? Nabízíme Vám možnost instalovat do vašich brýlí nové čočky. Samozřejmostí je 100% UV filtr u všech námi dodávaných čoček. V nabídce je mnoho barevných provedení, materiálů a úprav brýlových čoček.

Dioptrické brýle doporučujeme

Doporučujeme

Ultralehké plastové brýle vyrobené z moderního materiálu ULTEM. Brýle jsou v základním provedení osazeny slunečním předvěsem s polarizačním filtrem. Předvěs drží pevně na brýlích díky magnetu umístěnému přímo v rámu brýlí a zároveň se dá snadno nasadit i sejmout. Tento typ brýlí doporučujeme pro řidiče a pro zákazníky, kteří často mění světelné podmínky (přechod interiér/exteriér). Díky minimální tloušťce a nízké hmotnosti je tvar obruby beze změny a s klipem je tak téměř k nerozeznání od slunečních brýlí. Materiál s vysokou pružností, hypoalergenní, nastavitelná koncovka s ocelovým jádrem. VÍCE BRÝLÍ K NÁHLEDNUTÍ NAJDETE NA NAŠEM ESHOPU.

Povrchová úprava dělá brýle lepšími

Při dnešních nárocích na kvalitu vidění jsou povrchové úpravy na brýlové čočky téměř nutností. Zjistěte více o možných úpravách.

Kvalita brýlových čoček je různá

Kvalita brýlových čoček se liší podle výrobce. Pokud hledáte kvalitu je třeba dobře vybírat a vsadit na renomované výrobce.

Dioptrie lze instalovat do různých brýlí

V dnešní době jsou díky technologiím rozmanité možnosti. Dioptrie lze instalovat do většiny brýlí včetně slunečních a sportovních

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685