DIOPTRICKÉ BRÝLE

SLUNEČNÍ BRÝLE

SPORTOVNÍ BRÝLE

SERVIS BRÝLÍ

BRÝLOVÉ ČOČKY
events_img

Pánské

Nabízíme mnoho různých slunečních brýlí pro pány. Především se jedná o klasické větší tvary brýlí v kovovém i plastovém provedení. Dále u nás najdete brýle ze speciálních odlehčených slitin hliníku, plastové brýle z pružného a lehkého Grilamidu a další moderní materiály. Barvy filtrů jsou převážně oblíbené šedé, hnědé a G-15 šedo-zelené.

přejít do galerie
events_img

Dámské

Dámské sluneční brýle nabízíme ve všech možných provedeních a barvách. Sledujeme a stále vybíráme nové módní brýle. Najdete u nás jak klasické provedení brýlí tak extravagantní moderní brýle.

přejít do galerie
events_img

Dětské

V naší nabídce najdete sluneční brýle pro všechny věkové skupiny dětí a juniorů. Nabízíme převážně plastové brýle, které jsou velice pružné a dětem dobře sedí a nemačkají. K dětským brýlím nabízíme spoustu šňůrek a pásků, aby brýle dětem nepadaly z nosu. Do většiny dětských brýlí jsme schopni naistalovat dioptrické čočky.

přejít do galerie
events_img

RX program

Co se skrývá pod pojemem RX program? Je to zcela jednoduché, jedná se o všechny brýle, které lze zhotovit včetně vašich dioptrií. Dioptrie instalujeme do většiny námi nabízených slunečních brýlí.

celý článek
events_img

Samozabarvovací polarizační brýle

 Unikátní brýlové čočky DRIVEWEARTM, zajišťují ideální komfort při řízení za jakéhokoli počasí. Čočka DRIVEWEARTM vznikla sloučením dvou technologií, NuPolar (polarizační filtr) a Transitions (fotochromatická úprava). Žlutozelené...

events_img

Výměna čoček ve slunečních brýlích

Poškrábali jste si čočky ve svých slunečních brýlích a nemůžete sehnat náhradní a je Vám líto vyhodit drahý rámeček? Nabízíme Vám možnost instalovat do vašich brýlí nové čočky. Samozřejmostí je 100% UV filtr u všech námi dodávaných čoček. V nabídce je mnoho barevných provedení, materiálů a úprav brýlových čoček.

JAKÁ JE VAŠE OBLÍBENÁ ZNAČKA SLUNEČNÍCH BRÝLÍ? HLASUJTE ZDE

Co byste měli znát

1.
Kvalita brýlových čoček je různá

Kvalita brýlových čoček se liší podle výrobce. Pokud hledáte kvalitu je třeba dobře vybírat a vsadit na renomované výrobce.

2.
Povrchová úprava dělá brýle lepšími

Při dnešních nárocích na kvalitu vidění jsou povrchové úpravy na brýlové čočky téměř nutností. Zjistěte více o možných úpravách.

3.
Dioptrie lze instalovat do různých brýlí

V dnešní době jsou díky technologiím rozmanité možnosti. Dioptrie lze instalovat do většiny brýlí včetně slunečních a sportovních

Optická kvality

Do všech brýlí instalujeme brýlové čočky předních světových výrobců.

Pro dodržení standartů a vysoké optické kvality našich brýlí spolupracujeme s renomovanými firmami, v čele s HOYA (Japan). Samozřejmostí je, že nabízíme produkty i dalších výrobců.
  • Vysoká kvalita "multifokálních" brýlových čoček
  • Vysoká kvalita povrchových úprav
  • Velký výběr brýlových čoček
  • Dobrá dostupnost a krátké zhotovení brýlí
  • Velký výběr materiálů
  • Kvalitní samozabarvovací brýlové čočky
  • Možnost dalších úprav, barevné provedení atd.

Přečtěte si

Doporučujeme nepodceňovat výběr kvalitní povrchové úpravy. Povrchová úprava dělá běžnou brýlovou čočku lepší. Během používání brýlí působí...

více

Multifokální brýlové čočky jsou bezpochyby nejlepším řešením namísto střídání několika brýlí. S progresivními čočkami vidíte ostře na všechny vzdálenosti...

více

Samozabarvovací brýlové čočky mění svou barvu podle intenzity slunečního záření. Maximálně se přizpůsobují všem světelným podmínkám...

více


Buďme v kontaktu

Na našem eshopu si můžete prohlédnout zboží, které máme k dostání u nás v optice, nebo je možné objednat zboží, které jsme měli v nabídce a již je prodané.
Najdete nás také na Facebooku, kde zveřejňujeme nové informace a vystavujeme nové brýle. Přidejte si nás do přátel a buďte stále informování o dění v optice.
Pokud hledáte možnosti opravy brýlí, můžete navštívit naše stránky zaměřené na servis brýlí, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o opravách a úpravách brýlí.
Chcete-li dostávat aktuální nabídky formou emailu, můžete se přihlásit k odběru novinek.

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice