- SPORTOVNÍ BRÝLE -

Aktuálně máme k dispozici velkou prodejní plochu a nabízíme velké množství dioptrických, sluneční a sportovních brýlí, jak pro dospělé tak pro děti. Dále nabízíme mnoho různých doplňků a náhradních dílů k brýlím. Ceny máme nastaveny, tak aby jsme vyhověli většině zákazníků. Najdete u nás jak levnější neznačkové, tak i dražší značkové brýle. Poskytujeme kompletní servis brýlí. V osazení dioptrických brýlí preferujeme kvalitní brýlové čočky HOYA.

Dioptrie do sportovních a slunečních brýlí

RX program

Co se skrývá pod pojemem RX program? Je to zcela jednoduché, jedná se o všechny brýle, které lze zhotovit včetně vašich dioptrií. Dioptrie instalujeme do většiny námi nabízených sportovních brýlí (včetně lyžařských, SNB, plaveckých, potápěčských atd.).

Pokračovat ve čtení >>>
Jak vybrat sportovní brýle

Jak vybrat správné sportovní brýle

Vybrat správné sportovní brýle na konkrétní činnost není jednoduché. V následujícím článku se vám pokusíme pomoci s výběrem správných brýlí na sport. Výběr brýlí je vhodné důkladně zvážit zvážit a dle vašich požadavků vybrat přesný typ brýlí...

Pokračovat ve čtení >>>
events_img

Brýle pro běžné nošení (Lifestyle)

Jedná se o universální brýle pro použití při běžném nošení nebo lehčích sportech. Brýle mají méně prohnutý tvar. Brýle jsou vhodné např. pro turistiku, lyžování, jachting, , řízení auta atd. Většina těchto brýlí jde osadit běžnými dioptrickými čočkami (standartní zakřivení je base 6).

events_img

Brýle pro aktivní nošení (Active)

Jedná se o universální brýle pro použití jak při běžném nošení tak sportech. Brýle mají prohnutější tvar a dobře chrání oči. Brýle jsou vhodné např. pro turistiku, lyžování, jachting, na motorku, řízení auta atd. Většina těchto brýlí jde osadit zakázkovými dioptrickými čočkami (standartní zakřivení je base 8).

events_img

Speciální brýle (Sport)

Nabízíme mnoho speciálních sportovních brýlí pro různé sporty. Cyklistické, běžecké, běžkařské, golfové, střelecké atd. U mnoha brýlí jsou možnosti zhotovení optického adaptéru pro vsazení dioptrikých čoček (nenáročné zhotovení) nebo instalace dioptrických čoček přímo do rámu (náročnější zhotovení).

events_img

Ochranné sportovní (Extreme)

Pokud potřebujete dioptrické brýle, které vám zajistí perfektní ochranu proti nárazu, nabízíme vám ochranné sportovní brýle, které se vyznačují masivním rámem a splňují požadavky na vysokou odolnost. Vhodné pro většinu sportů, při kterých hrozí riziko úrazu nebo zničení běžných dioptricých brýlí.

events_img

Brýle s výklopným předvěsem

Brýle s výklopným předvěsem jistě ocení každý, kdo potřebuje dioptrické brýle na cesty nebo sport. Do brýlí lze instalovat dioptrické čočky a díky výklopnému systému máte pohodlí pokud potřebujete rychle odstranit barevný filtr a mít čiré brýle. Vhodné např. při průjezdech tmavým terénem, tunelem, návštěvě budov atd.

events_img

Brýle s vyměnitelným filtrem

Sportovní brýle nabízíme i v provedení s vyměnitelnými filtry, což oceníte pokud potřebujete brýle používat v různých světelných podmínkách. V brýlích si jednoduše vyměníte tmavý filtr za světlý nebo kontrastní filtr a máte tak jistotu perfektního vidění za všech situací. Barvu filtru lze volit i podle druhu sportu. V nabídce jsou i samozabarvovací a polarizační filtry.

events_img

Sportovní ochranné (Goggles)

Nabízíme ochranné brýle pro zimní i letní sporty. Na zimu máme v nabídce lyžařské a snowboardové brýle s různými barevnými filtry a na léto motokrosové a downhillové brýle s čirými i barevnými filtry. Do většiny rámů vám můžeme zhotovit optický adaptér pro instalaci dioptrických čoček.

events_img

Sportovní ochranné (Shields)

Štítové ochranné brýle jsou perfektním doplňkem pokud sportujete ve špatných povětrnostních podmínkách. Brýle se vyznačují velkým štítem, který vám skvěle ochrání oči. Brýle dobře odvádějí vzduch kolem očí. Vhodné např. při běžkování za zhoršených podmínek atd.

events_img

Plavecké brýle

Nabízíme jak levnější neznačkové plavecké brýle, tak kvalitní brýle japonské značky TUSA. Většinu plaveckých brýlí můžeme osadit dioptriemi. V prvním případě se dají jednoduše dokoupit samotné dioptrické čočky, které si sami dokážete v brýlích vyměnit. V druhém případě instalujeme přesnou dioptrickou korekci přímo do brýlí.

events_img

Potápěčské masky

Potápěčské masky nabízíme od japonské firmy TUSA. Do brýlí je možné dokoupit náhradní dioptrické čočky, které jdou snadno vyměnit. Nebo je možné na zakázku zhotovit speciální dioptrické čočky včetně bifokálních a trifokálních čoček. Brýle si můžete nechat zhotovit přesně podle vašich potřeb.

Povrchová úprava dělá brýle lepšími

Při dnešních nárocích na kvalitu vidění jsou povrchové úpravy na brýlové čočky téměř nutností. Zjistěte více o možných úpravách.

Kvalita brýlových čoček je různá

Kvalita brýlových čoček se liší podle výrobce. Pokud hledáte kvalitu je třeba dobře vybírat a vsadit na renomované výrobce.

Dioptrie lze instalovat do různých brýlí

V dnešní době jsou díky technologiím rozmanité možnosti. Dioptrie lze instalovat do většiny brýlí včetně slunečních a sportovních

map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685